Denon AVR-X2100W گهر ٿيٽر وصول ڪندڙ فوٽو
روانگي سڄو سامهون ايندڙ پينل ڊسپلي ۽ فنڪشن بٽڻ ۽ ڪنٽرول آهي.
ايم / ايم ايم ٽونر پريس اسڪين
علائقي 2 تي / آف
علائقو 2 ذريعن جو چونڊيو
ڊممر: مئٽرڪ پينل ڊسپلي جي چمڪمن کي ترتيب ڏيو.
اسٽيٽس: جي رسيور جي حالت جي معلومات وانگر اسڪالر.
اڳيان تصوير تي اڳتي وڌو ...
02 جو 11
هر قسم جي ڪنيڪشن جي نظر ۽ وضاحت لاء، ايندڙ چار فوٽن تي اڳتي وڌو ...
03 جو 11
Denon AVR-X2100W اي وي وصول ڪندڙ - اينالاگ اي وي، ڊجيٽل آڊيو، ۽ HDMI رابطن
هتي ڊنسن AVR-X2100W جي رستن واري پينل پينل جي چوٿين ڀرسان رابطن تي هتي هڪ ويجهي نظر آهي.
هتي ڪجهه اسپيڪر سيٽ آهن جيڪي استعمال ڪري سگهجن ٿيون:
اڳيان تصوير تي اڳتي وڌو ...
هتي ايرا آر-اي 2100W اندر اندر هڪ نظر آهي، مٿئين پاسي کان ۽ رسيور جي پٺڀرائي ڏسڻ ۾. هن تصوير ۾ ان جي ٽرانسرٽر سان، بجلي جي فراهمي، صحيح تي واقع آهي، ۽ سڀني ايپپلينيف، آواز ۽ وڊيو پروسيسنگ سرکٹري جي پويان هلندو آهي (هن تصوير ۾ مئٽرڪ). ڪارو چوڪرن جا ڪجهه آڊيو / وڊيو پروسيسنگ ۽ ڪنٽرول چپس شامل آهن. انهي کان سواء، مٿي آڊيو / وڊيو پروسيسنگ بورڊ مٿي وارن وائي فائيٽ / بلوٽوٽ بورڊ آهي. هن زاوي تي، گرميء جي ڏنڊ ۽ فائيل پينل ڊسپلي ۽ ڪنٽرول جي وچ ۾ توهان کي گرميء سان سڪل ۽ ڌاتو ڌار ڌار جي صاف ڏسڻ آهي.
منتقل ٿيڻ، بٽڻ جي ايندڙ گروپ (سڀني ۾ 14) جيڪي موجود ذريعن جي سڀني ادارن تائين رسائي فراهم ڪن ٿيون.
ايندڙ حصي ۾ چينل / صفحو، ايڪو موڊ آن / آف، گونگا، ۽ حجم ڪنٽرول شامل آهن.
ريموٽ جي مرڪزي حصي ڏانهن منتقل ٿيندڙ مين مين رسائي ۽ نيوڻ وارو بٽڻ آهن.
ريموٽ جي تري تي، تڪڙو چونڊ (چار عام استعمال ٿيل ذريعن جي وسيلن) ۽ آواز موڊ اڳوڻي چونڊ سنڀال ڪن ٿا.
اسڪرين اسڪرين صارف انفارميشن تي هڪ نظر لاء، فوٽو جي اڳيان سلسلو جاري رکو ...
هتي بنيادي سيٽنگ مينيو تي هڪ نظر آهي.
آڊيو- آڊيو سيٽنگون تائين رسائي فراهم ڪري ٿي، جهڙوڪ ڊيلگگ ليٽ جي ترتيب، ذيلي پئٽر لائيٽ جي ترتيب، سروڊ پيٽرس (سينيما اي آر، لائوائيٽ انتظام، متحرڪ سمپريشن، ايل ايف اي، سينٽر تصويري، پنامام، طول و عرض، سينٽر چوٿون، دير واري وقت، اثر انداز سطح، ڪمري سائز ، ڊيگهه جي گنجائش، ذيلي ڊائريڪٽر، ذيلي رڪاوٽ تي / آف سيفورٽس)، بحال ڪرڻ (ميزيڪل ميوزڪ فائلن لاء آڊيو معيار کي بهتر ڪرڻ)، آڊيو ڊيل (LipSynch)، حجم (Volume Scale) عام طور تي 0 کان 98 يا ڊبليوبيل کان 779 ڊبي تائين +18 db، حجم موجوده وڌ ۾ وڌ سطح تي روڪي سگهجي ٿو، پاور تي سطح، گونگا سطح)، آڊسي (MultEQ XT جي خصوصيت لاء سيٽ پيٽرولس، پڻ متحرڪ EQ ۽ متحرڪ حجم افعال کي فعال ڪري ٿو)، گرافڪ اي آر (Turns the onboard graphic برابر ڪندڙ يا بند واري ترتيب جا پوائنٽ آهن: 63 هز، 125 هز، 250 هز، 500 هز، 1 ڪلو، 2 ڪلو، 4 ڪلو، 8kHz، 16kHz).
انٽيپشن - سڀني دستيابن جي نامن ۽ نامناسب لاء اختيارن مهيا ڪري ٿو.
ڳالهائيندڙ - اسپيڪر سيٽ اپ سان لاڳاپيل سڀني ترتيب جا اختيار مهيا ڪري ٿي، مثال شامل ڪرڻ سان گڏ (آٽو يا دستياب)، ايم پي اسٽوڊنٽ (صارف کي وصول ڪندڙ کي ٻڌائي ٿو ته ڪهڙي قسم جي اسپيڪر سيٽنگ استعمال ڪئي پئي وڃي: 2 چينل، 2.1، 5.1، 7.1، بايو- اي پي پي، وغيره وغيره)، سطح / فاصلي / سائيٽ / روزا ( آئوٽاني سطح جي دستيابي سيٽنگ، فاصلي، دعوى نقطي ۽ هڪ سيٽ اپ ۾ هر اسپيڪر جي ڊيزائن جي اجازت ڏئي)، ٽيسٽ ٽائون اسپيڪر سيٽنگ کي ٽوڙڻ لاء، ڊيٽابيس يا خودڪار طريقي سان استعمال ڪري سگھجن ٿا)، ۽ باس (Subwoofer mode - Sub Only يا Subwoofer مين اسپيڪرز، ۽ سبوفير لوٽ پاس فریکوئنسي (LPF सेटिङ - 80Hz، 90Hz، 100Hz، 110Hz، 120Hz، 150Hz، 200Hz، 250Hz).