منن جي گھر ٿيٽر رسيديندڙ ٽيولو: AVR-X1300W، 2300W، 3300W
ڊنن جي اي وي آر-ايڇ 1300W، حڪم 2300W، 3300W اي وي ريبرز سان حڪم وٺو.
اتي گهر جا ٺهيل گهرن جا رسيد وارا آهن، تنهنڪري هڪڙي ڪڏهن به صفر ڪڏهن ڪڏهن ڏکيو ٿي سگهي ٿو. بهرحال، ڊنسن جي انڊر ڪمانڊ ٽريڊو، اي وي آر-ايڇ 1300W، ايور آر-ايڇ سي ايم0000، ۽ اي آر آر -333300W پنهنجو انتخاب آسان بڻائي ٿي جيئن انهن مان ڪنهن کي نوڪري يا وچين ريم گهر جي ٿيٽر اسسٽنٽ لاء نوڪري ڪندو. ڇا توهان کي ڪرڻو آهي. چيڪ ڪريو ته ڇا اهي عام ۾ آهن ۽ ڇا توهان هر هڪ وانگر توهان کي وڌائي رهيا آهيو.